Tréninky

Odkaz na střelnici


Nabízíme Vám tréninky jak skupinové, tak individuální. Všechny tréninky jsou vypsány v rezervačním systému s odkazem níže. Při vstupu na tréninkový portál určený pro rezervaci Vašeho tréninku, doporučujeme udělat registraci, která je určena pro Váš lepší přehled o Vašich rezervovaných aktivitách. Všechny tréninky momentálně probíhají na střelnici WarZone v Blansku.

Kategoriie tréninků

Skupinový trénink pistole

Probíhá zpravidla každé úterý a čtvrtek od 18:00 hod. Časová dotace je hodina až hodina a půl. Objem nábojů je 100 Ks na osobu. Každý trénink je vždy jiný a je zaměřen na obrannou a bojovou střelbu. Střelbu za pohybu, střelba zpoza krytu, práce ve dvojicích, mířená střelba, bezpečná manipulace se zbraní a mnohé další. Účast na tréninku není podmíněna držením ZP. Počet účastníků jsou čtyři osoby. Trénink je určený pro každého bez rozdílu zkušeností, znalostí, vybavení, nebo fyzické kondice. Zbraň lze zapůjčit na místě, střelivo lze zakoupit na místě.

  • Cena za trénink 600 Kč na osobu
Skupinový trénink brokovnice, útočná puška, COMBO – útočná puška a pistole

Probíhá zpravidla ve středu v 18:00 hod. v časové dotaci hodina až hodina a půl. Termín je vždy upřesněn v rezervačním systému. Trénink je zaměřen na bojovou a obranou střelbu, střelba za pohybu, bezpečná manipulace se zbraněmi, spolupráce ve dvojicích a mnohé další. Účast na tréninku není podmíněna držením ZP. Počet účastníků jsou čtyři osoby. Trénink je určený pro každého bez rozdílu zkušeností, znalostí, vybavení, nebo fyzické kondice. Zbraň lze zapůjčit na místě, střelivo lze zakoupit na místě.

  • Cena za trénink 600 Kč na osobu
Speciální trénink:

Speciální tréninky probíhají zpravidla dva do měsíce a jsou zaměřeny na téma, které se běžně v trénincích nevyskytují jako je CQB, ochrana osoby blízké za použití palné zbraně, střelba za snížené viditelnosti a mnohé další. Speciální trénink trvá dvě hodiny. Účast na tréninku není podmíněna držením ZP. Počet účastníků jsou čtyři osoby. Trénink je určený pro každého bez rozdílu zkušeností, znalostí, vybavení, nebo fyzické kondice. Zbraň lze zapůjčit na místě, střelivo lze zakoupit na místě.

  • Cena za trénink 1 000 Kč na osobu
Individuální trénink

Individuální trénink je určen jak pro jednoho, tak pro více osob dle Vašich přání. Zaměření tréninků je také čistě na přání zákazníka. Může se jednat o trénink pistole, útočné pušky, přesné střelby, obranná a bojová střelba, mířená střelba, příprava na ZP, náplní může být i konzultace na výběr a sestavení zbraně, nástřel zbraně, servis a mnohé další. Výhodou je zaměření dle Vašich představ, individuální přístup. Vámi zvolený čas. Pokud jste nestihli kurz z naší nabídky není problém vytvořit individuální trénink na dané téma. Trénink je určený pro každého bez rozdílu zkušeností, znalostí, vybavení, nebo fyzické kondice. Zbraň lze zapůjčit na místě, střelivo lze zakoupit na místě.

  • Cena za trénink 600 Kč na osobu