Univerzální střelec

Pro koho?

Tento systém je Univerzální pro každého střelce, bez rozdílu střeleckých zkušeností, věku, fyzických dispozic. Máte zbraň poprvé v ruce – je to pro Vás, máte mnohaleté zkušenosti – najdete si to svoje. Můžete střílet jen v sedě – super pak je to určeno pro Vás, Vy se naučíte všechny výhody a limity takové střelby a ostatní se z toho poučí, proto univerzální střelec. Učíme používat zbraň pro Vás, pro Vaše schopnosti a možnosti.

Situace?

Trénujeme, učíme a střílíme situace přizpůsobené Vám a každodennímu životu, jdete se psem, s rodinou, na nákup. Jedete autem, sedíte v kanceláři, ukládáte peníze nebo jedete jen na výlet. Co dělat v případě napadení, střelby, nebezpečného útoku, evakuace a ochrana Vašich nejbližších. Neučíme sportovní střelbu ale praktickou střelbu pro každodenní využití.

Zbraně?

Máte našláplou upravenou sportovní zbraň, máte pracovního glocka nebo máte doma P38, máte velkokapacitní zásobník, nebo jen pět nábojů k dispozici, máte revolver, chcete takovou zbraň nosit, používat, nebo jen zkusit veškeré její výhody a limity. Pak je to určeno pro Vás, naučíme Vás Vaší zbraň používat v každodenní situaci, se vším co Vaše zbraň obnáší.

Oblečení?

Nemusíte na sobě mít maskáče a nosič plátů, ale můžete. Chcete si vše zkusit ve služebním taktickém fullu proč ne. Chcete střílet v obleku, protože s v něm pracujete, chcete střílet v montérkách, nebo teplákách, proč ne? Proto je to Univerzální střelec.

Jednou větou, systém Univerzální střelec je pro každého, pro každou zbraň a pro každou situaci, je pro Vás.